Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Z Fold3 5G je stvořen pro multitasking, který vám umožní pracovat rychleji a chytřeji. Uživatele, pro které je smartphone přenosnou kanceláří, zaujme zejména funkce Multi-Active Windows, která jim umožňuje zobrazovat a pracovat až ve třech aplikacích současně v režimu tabletu nebo v režimu Flex. Umí to samozřejmě i aktuálně představený nástupce v podobě modelu Galaxy Z Fold4. Které kombinace aplikací se pro multitasking na zařízeních Z Fold hodí nejlépe?

Google Duo + Samsung Notes

Pokud hledáte spolehlivou a snadno použitelnou aplikaci pro videohovory, je v zařízení Z Fold předinstalována aplikace Google Duo, která se propojí s vaším stávajícím účtem Google. Samozřejmě můžete použít jakýkoli videokonferenční nástroj podle vlastního výběru. Než však zahájíte videohovor, zvažte také otevření poznámek Samsung Notes z panelu, abyste si mohli případně poznamenat vše potřebné. Aplikaci Samsung Notes můžete umístit do dolní poloviny pracovní plochy, Google Duo (nebo vámi preferovaný nástroj pro videokonference) by se měl nacházet v horní části obrazovky.

Microsoft Outlook + PowerPoint

Pomocí funkce Multi-Active Windows můžete také používat současně oblíbené kancelářské nástroje Outlook a PowerPoint od Microsoftu, a to tak, že budete pracovat s aplikací Outlook na levé straně obrazovky a prezentací PowerPoint na pravé straně. Díky podpoře funkce Drag & Drop můžete navíc snadno přesouvat obrázky a velké bloky textu pomocí prstu nebo pera S Pen.

Samsung Notes + aplikace sociálních sítí

Obzvlášť pokud vás živí sociální sítě, uvítáte možnost souběžné práce v Samsung Notes a vybrané aplikaci typu Facebook nebo Instagram. Když máte na jedné straně připravený příspěvek v Samsung Notes a vedle něj aplikaci pro sociální sítě, můžete plynule publikovat bez jakéhokoli vracení se zpět. Bok po boku s aplikacemi sociálních sítí může skvěle fungovat například také nativní galerie na vašem Samsung smartphonu.

Telefon + Samsung Notes + Kalendář (případně Google Mapy)

To, že právě telefonujete, neznamená, že nemůžete telefon používat ještě k jiným úkolům. Když máte hovor zapnutý na reproduktor nebo připojený k bezdrátovým sluchátkům, otevřete zařízení Z Fold do režimu tabletu a aktivujte aplikaci Samsung Notes, abyste si mohli zapsat důležité body. Ať už potvrzujete termíny nebo plánujete další kroky, pravděpodobně budete chtít mít otevřený i Kalendář. A pokud v průběhu hovoru probíráte to, jak se dostat z bodu A do bodu B, můžete třeba Kalendář nahradit aplikací Google Maps.

Microsoft OneDrive + Teams + Office

Cloudové úložiště OneDrive od společnosti Microsoft umožňuje přístup k souborům, jejich sdílení a správu na jednom místě. Na vzdálených a hybridních pracovištích je cloudový nástroj typu OneDrive nezbytný, stejně jako chatovací a video aplikace – v řadě firem se jedná o Microsoft Teams. Zatímco vedete hovor v aplikaci Teams, vaše zařízení vám umožní rychle vyhledat a současně otevřít soubory v aplikaci OneDrive. Najděte konkrétní dokument aplikace Word nebo prezentaci PowerPoint, o které chcete diskutovat, a otevřete ji ve třetím aktivním okně.

Dnes nejčtenější

.