Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Sorry, ale vetší sbírku blábolů jsem už dlouho nečetl. Toto je možná vlhký sen managementu mobilní divize Samsungu. iPhone furt proti tomuto paskvilu vypadá jako brutální premiové zařížení a Flip jako cetka z Aliexpressu.

  Nebudu komentovat výhody, nebo nevýhody iPhone, ale jestli někdo řekne, ze Samsung Z Flip je jak cetka z aliexpressu, tak bud ma 17 dioptrii, nikdy žádný samsung neviděl, nebo ma nějaký zaslepený pohled. Jestli je něco, kde iPhone opravdu zaspal, tak design. Široké rámečky, výřez jak z roku 2015, tak si nikdo highend nepředstavuje.

  Když vedle sebe položím ajfon 13 a Samsung S22 ultra, tak nten ajfon vypadá jak žebrák z muzea, to samá Apple watch- hračka od čonga z tržnice.

  Nic proti Samsungu, snaží se, ale v reálu mi ten telefon jako pecka nepřijde. Ohyb je tam furt brutálně vidět. Mně to prostě vadí. Android v posledních verzích je dobrý operační systém, takže kdybych se pro něho někdy rozhodl – což zatím teda nehrozí – tak jdu do Pixelu. Čistý android přímo od Googlu, podpora, slušná kvalita.

  Že zrovna pod tohle se podepíše Kos, bych nikdy nevěřil 🙂
  Adame, po půl roce mi přijďte říct, jak jsem spokojený s tím ohybacím displejem. Já mám ze stran servisu po 3. generace úplně jiné zkušenosti. A nemyslím si, že 4. generace bude lepší.
  Pamatujete si, jak v americe hejtili ipod (tuším 4.gen), že je z nějakého horšího plastu a že se poškrábe? Tak pokud by na americký trh poslal Apple to co Samsung, tak je tam právníci rozsekají na nudličky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.