Zavřít reklamu

Naše telefony často obsahují takové množství dat, že jednoduše dnes a denně bojujeme s úložným prostorem. V případě, že náš telefon disponuje čtečkou karet, je to jednoduché, protože si úložiště snadno rozšíříme. V opačném případě musíme sáhnout po cloudovém řešení, které ale není tak pohodlné. Nyní více než kdy jindy ale musíme už při koupi dobře zvažovat, jakou paměťovou verzi zařízení si koupíme.

Stal se z toho totiž nemilý trend. Nemilý tedy alespoň pro všechny ty, kteří byli na používání karty v telefonu zvyklí. Je pravda, že ani Galaxy Z Fold3 a ani Galaxy Z Flip3 neměli vyhrazený slot na paměťovou kartu, a proto nemusí být žádným překvapením, že jí nedisponují ani 4. generace ohýbaček Samsungu.

U modelu Galaxy Z Fold4 alespoň Samsung přidal jednu variantu úložiště. 256 a 512 GB totiž nemusí stačit všem, a proto je skrz stránky Samsung.cz možné si objednat i 1 TB verzi. Oproti profesionálně zaměřenému Foldu je zde ale ještě spíše lifestylový Flip, který začíná na 128GB úložišti. Je tedy důležité zvážit, kolik prostoru pro svá data budete potřebovat ještě předtím, než si zařízení pořídíte. Fyzické rozšíření paměti totiž prostě nebude možné.

Nové Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.