Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 1. do 5. srpna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A73 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 a Galaxy Tab A7 Lite.

Na telefony Galaxy A73 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy Note10, Galaxy Note10+ a „ohýbačky“ Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 začal Samsung vydávat srpnový bezpečnostní patch. U Galaxy A73 5G nese aktualizace firmwarovou verzi A736BXXU2AVG3 a jako první byla dostupná v Thajsku, Malajsii a některých dalších asijských zemích, u Galaxy S20 FE verzi G780FXXU9DVG5 a jako první dorazila do Ruska, u Galaxy Note10 a Note10+ verzi N97xFXXU8HVGA a jako první byla zpřístupněna ve Švýcarsku, u Galaxy Z Foldu3 verzi F926BXXU1CVG8 a u Galaxy Z Flipu3 přichází update s firmwarovou verzí F711BXXU2CVG8 a jako první dorazil do Evropy. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Srpnová bezpečnostní záplata opravuje přes čtyři desítky zranitelností nalezených v systému Android a softwaru Samsungu. Opravy Samsungu řeší mimo jiné únik MAC adres prostřednictvím Wi-Fi a NFC, zranitelnost typu únosu ve VPN bezpečnostní platformy Knox a v režimu DeX pro PC, nesprávné řízení přístupu ve službě DesktopSystemUI nebo manipulaci se seznamem aplikací, které mohou používat mobilní data ve službě Wi-Fi.

Pokud jde o tablet Galaxy Tab A7 Lite, ten začal dostávat aktualizaci s Androidem 12 a nadstavbou One UI 4.1. Nese firmwarovou verzi T225XXU1BVGB a jako první byla dostupná v Německu a Hongkongu. Její součástí je červencový bezpečnostní patch.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.