Zavřít reklamu

Snowprint Studios, autoři vysoce kvalitní strategie Legend of Solgard, minulý podzim oznámili, že pracují na nové hře z legendárního vesmíru Warhammeru 40000. Svět míchající fantasy prvky a temné sci-fi prostředí nyní produkuje nadprůměrné množství videoher. Warhammer 40000: Tacticus tak pokračuje v trendu, který probíhá zejména na velkých platformách. Taktická hra již v různých koutech světa vyšla, na své celosvětové vydání však stále čeká. Nyní ale vývojáři ohlásili, že se dočkáme už 15. srpna.

Snowprint Studios přitom spouští předregistrace, díky kterým můžete po zpřístupnění titulu získat řadu zajímavých herních výhod. Ta hlavní je, že budete mít náskok ve sbírání jednotlivých dostupných hrdinů. Po předběžné registraci vás totiž Warhammer 40000: Tacticus přivítá bonusovým balíčkem. Soustředění na náhodnou herní odměnu může sice signalizovat velký důraz na grindění a sbírání vzácných postav, studiu však můžeme věřit v tom, že se chystaná novinka bude alespoň dobře hrát.

Pro fanoušky značky nabídne Tacticus velké množství známých frakcí. Těm budete moci velet v tahových soubojích v příběhové kampani, ale hlavně v bitvách proti ostatním reálným hráčům, které vyzkoušejí, jak moc dobře znáte své limity. O příběh se stará Matt Forbeck, již zkušený spisovatel, jež má za sebou řadu napsaných příběhů ze známého univerza. Pokud vás hra zaujala, můžete se již nyní předregistrovat na Google Play.

Warhammer 40000: Tacticus v Google Play

Dnes nejčtenější

.