Zavřít reklamu

Představení karetního Marvel Snap s sebou přineslo naději, že konečně půjde o zástupce žánru, který se na rozdíl od svých konkurentů nebude snažit vyždímat z peněženek hráčů maximum. Původní sliby vývojářů, jež lákali na možnost získat všechny karty ve hře poklidným hraním, totiž vzaly za své už během uzavřených testů beta verze hry. Do ní totiž studio Second Dinner přidalo takzvané Nexus Events. Nová mechanika přitom už zvládla rozhněvat hráčskou základnu dřív, než se hra zpřístupnila všem bez nutnosti registrovat se do testovacích verzí.

Nexus Events měly vyřešit problém původního systému. Ten sice sliboval hráčům všechny dostupné karty zdarma, pořadí, v němž je získali, bylo ovšem zcela náhodné. Není se proto čemu divit, když se mezi fanoušky začala šířit frustrace z toho, že nemohou hrát ty nejsilnější balíčky. Odpověď vývojářů však moc uvolnění nepřinesla. V časově omezených událostech totiž hráči mohou získat specifické karty rychleji, musí je ovšem stále otevřít v nenáviděných loot boxech.

Otevření jednoho loot boxu vyjde při převodu prémiové herní měny na reálné peníze na přibližně 2,3 dolaru. Abyste našli s jistotou určitou super vzácnou kartu oplývající těmi nejlepšími herními schopnostmi, musíte zaplatit minimálně 115 dolarů. V nejhorším případě dokonce až 450 (v přepočtu přibližně 10 800 Kč). Šílené ceny tak mohou jinak zábavně vypadající hru potopit už v beta verzi. Pokud se však takových praktik nebojíte a máte víru ve vývojáře, že systém napraví, můžete se ke hře předběžně zaregistrovat na jejích oficiálních stránkách.

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.