Zavřít reklamu

Zdá se, že poslední dobou neuběhne týden, kdy bychom se nedočkali oznámení dalšího mobilního portu nějaké úspěšné videohry z velkých platforem. Naposledy došlo na vydání netrpělivě očekávané tahové strategie Into the Breach nebo dalšího roguelikového klenotu Dicey Dungeons. Nyní na zařízení s Androidem zamíří jedna z vůbec nejlépe uživateli hodnocených počítačových her na Steamu, bláznivou strategii Totally Accurate Battle Simulator.

Oznámení vývojářů ze studia Landfall Games přitom bylo velkým překvapením. Hra existuje na velkých platformách již několik let, nikdy předtím se ovšem žádné zvěsti o mobilní verzi neobjevily. Během té doby jsme se nicméně dočkali spousty mobilních kopií, které těžily z její obrovské popularity. Na Steamu se totiž Totally Accurate Battle Simulator pohybuje v prvních desítkách nejlépe hodnocených her vůbec. Za to může hra vděčit zejména své absurdní premise a kreativní volnosti.

V Totally Accurate Battle Simulator proti sobě můžete posílat jednotky ze všech možných historických období. Kromě obyčejných válečníků si na pomoc ale můžete přivolat například i obrovské mamuty a hlavně výtvory z obsaženého editoru jednotek. Vývojáři navíc přislíbili podporu komplexnějších módů, kterými věrní fanoušci udržují hru vždy čerstvou. Landfall Games se nepodělilo o přesné datum vydání mobilního portu, hru ale můžeme s velkou pravděpodobností očekávat snad už v průběhu letošního roku.

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.