Zavřít reklamu

Bylo to už v únoru loňského roku, kdy nám společnost Zynga odhalila, že pracuje na novém titulu ze světa Star Wars. V září 2021 pak přišly zprávy o tom, že je její vydáno odloženo na rok 2022. Navzdory vstupu do soft launche, se zdá, že Zynga má pořád pocit, že hra stále nesplňuje vysoká očekávání studia, a tak byla tato arénová střílečka opět odložena.

Bohužel pro všechny, kteří titul netrpělivě očekávali, je časový horizont zase poměrně dlouhý. Nedočkáme se tedy dříve, než v roce 2023, takže kdyby dobře, minimálně za půl roku. Jedná se o druhé zpoždění hry, což je málokdy dobré znamení. Nicméně hráči, kteří měli do hry přístup, sice chválili její grafiku i hratelnost, zároveň však uváděli, že je stejná jako každá druhá, jen ze světa Hvězdných válek.

Zynga nicméně potvrdila, že bude pokračovat v zavádění nového obsahu pro ty, kteří se už účastní aktuální soft launche, a to dokud nedojde k celosvětovému spuštění hry mezi širokou veřejnost. Nová aktualizace by jim dokonce měla přistát v zařízení už během několika příštích týdnů. Je zřejmé, že vývoj, a to i přes nejnovější zpoždění, stále pokračuje. Doufejme tedy, že se jednou dočkáme, když je kolem značky pořád takový hype (i když seriál Obi-Wan Kenobi nemusel uspokojit úplně každého zarytého fanouška).

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.