Zavřít reklamu

Jednou z mnoha připravovaných her ze světa Hvězdných válek je Star Wars: Hunters, která žánrově poněkud vybočuje z dosavadní herní produkce legendárního univerza. Je totiž týmovou akcí z pohledu třetí osoby, kterou ve spolupráci se společností NaturalMotion vyvíjí známé studio Zynga. Hra je zasazena do doby před událostmi filmu Star Wars: Síla se probouzí a hráče zavede do bojové arény na planetě Vespaara. Každá postava má unikátní schopnosti, což hráče povzbuzuje k tomu, aby si je co nejlépe „namíchal“ a našel si tak své oblíbence.

Hra rozdělí hráče na dva týmy po čtyřech, což znamená, že bude zásadní vybrat si správného lovce pro správný tým, neboť každá schopnost může průběh bitvy kdykoli otočit na tu či onu stranu. Titul nabídne různé PvP režimy jako Escort, v rámci jehož budou hráči z jednoho místa na druhé dopravovat jistý náklad. Dalším režimem bude Control, což je místní variace klasického módu King of the Hill. A konečně, v režimu s názvem Hutball se hráči budou snažit ovládat míč, aby získali body.

Každá postava se dělí do tří tříd: Support, Damage a Tank. Jak tyto názvy naznačují, i přes to, že každý lovec bude disponovat unikátními schopnostmi, všichni budou mít jednu ze zmíněných rolí, tj. buď budou rozdávat co nejvíce ran, propůjčovat jiným postavám dočasná vylepšení nebo debuffovat nepřátele, tedy zbavovat je dočasných vylepšení. Všechny mapy ve hře se odehrávají ve zmíněné aréně, nicméně s různými úpravami, které mají představovat klasické planety ve světě Star Wars, jako je sněžné prostředí pro Hoth nebo hustý les pro Endor.

Star Wars: Hunters je hrou typu free-to-play, což znamená, že za ni nebudete muset platit, nicméně obsahuje mikrotransakce, a to jak pro dodatečný obsah, tak prémiovou měnu. Titul zatím nemá přesné datum vydání, vyjít by měl „někdy v tomto roce“. Kromě Androidu a iOS bude dostupný i na konzoli Nintendo Switch. Vyloučena není ani pozdější konverze pro konzole PlayStation a Xbox.

Související články

Dnes nejčtenější

.