Zavřít reklamu

Mark Notton, který v Samsungu strávil 7,5 roku, oznámil, že jej opouští. Notton ve společnosti zastával různé funkce a od roku 2020 vedl mobilní produktové a obchodní operace v Evropě. Jedná se tedy o poměrně smutnou zprávu.

Pro nás bylo totiž vždy poměrně radostné vidět Nottona vystupovat na akcích Unpacked. O nových produktech Samsungu pravidelně mluvil s patřičným zaujetím a z jeho vystupování bylo cítit, že mluví skutečně od srdce, a ne podle předepsaného PR textu (i kdyby jej skutečně měl). V poslední době se více a více zdá, že je většina komunikace Samsungu během jeho představovacích akcích plná prázdných frází, a proto bylo poutavé Nottona poslouchat.

Vzhledem k tomu, že další akce Galaxy Unpacked se má konat 10. srpna, určitě bychom se na ni těšili o to více, kdyby na pódiu opět vystoupil. Bohužel se tak nestane. Notton měl ale v Samsungu mnohem více zodpovědnosti než jen mluvit na představovacích akcích. Vedle Garetha Hurleyho, který bude pracovat na podpoře růstu společnosti Samsung ve více kategoriích, převezme jeho povinnosti i Mark Holloway.

Dnes nejčtenější

.