Zavřít reklamu

Motorola nedávno oficiálně ukázala svůj příští ohebný Razr, který bude na rozdíl od předchozích modelů regulérní vlajkovou lodí a který bude přímo konkurovat Samsungu Galaxy Z Flip4. Nyní společnost oznámila datum jeho představení, ze kterého bude možná korejský smartphonový obr trochu naštvaný.

Moto Razr 2022, jak by se mělo třetí ohebné véčko Motoroly nazývat, bude uveden na scénu 2. srpna. To znamená, že bude odhalen o více než týden dříve než Galaxy Z Flip4 a jeho sourozenec Galaxy Z Fold4. „Ohýbačka“ bude podle všeho nejprve dostupná v Číně, než se dostane na mezinárodní trhy. Spolu s ní bude představena dlouho očekávaná „vlajka“ Moto X30 Pro (na mezinárodních trzích má nést jméno Edge 30 Ultra).

Motorola má tentokrát mnohem lepší šanci na boj se Samsungem, jelikož Moto Razr 2022 má disponovat špičkovými specifikacemi, a také má stát výrazně méně než jeho předchůdci. Podle dostupných úniků dostane do vínku 6,7palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a 3palcový vnější zobrazovač (ten by tak měl být zhruba o palec větší než vnější displej čtvrtého Flipu), čipset Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB operační a 512 GB vnitřní paměti a dvojitý fotoaparát s rozlišením 50 a 13 MPx. V Evropě se bude údajně prodávat za 1 149 eur (přibližně 28 300 Kč).

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.