Zavřít reklamu

Hry s tahovými mechanikami si většinou představujeme jako patřící do žánru různých japonských her na hrdiny nebo taktických strategií. Jen málokdo si tuto hratelnost spojí s tradičně akčními přestřelkami z Divokého západu. Jednotlivá vaše rozhodnutí si ale ve westernové novince od vývojářů z Jimjum Studios budete muset promýšlet stejně pečlivě, jako na jiných virtuálních bojištích. Rozhodování ale bude muset být dostatečně rychlé, jak ostatně naznačuje už na svých prvních záběrech ukázka na hru Westurn.

Zde se v roli pistolníka budete muset prostřílet množstvím duelů s roztodivnými nepřáteli. Kromě klasických pistolníků vás na druhé straně vašeho koltu čekají například i roboti v kovbojských kloboucích a kouzelní oslíci. Vaším hlavním úkolem pak bude při přestřelkách efektivně využít vám dostupnou sbírku speciálních schopností. Těmi ovšem disponují i vaši nepřátelé, kteří dokážou vaše výhody často neutralizovat. Každý z protivníků tak bude představovat unikátní výzvu, kdy se budete muset přizpůsobit nečekaným omezením.

Vývojáři z Jimjum Studios přitom už dokázali, že jim vývoj her jde. Ve svém předchozím, opět vtipně pojmenovaném, počinu Froglike míchají roguelike žánr s legendárním Froggerem. Místo obyčejné žabky v něm však hrajete za žabího boha času. Westurn je žhavou novinkou Google Play, protože titul vyšel teprve 15. července. Protože je zdarma, tak jej můžete směle vyzkoušet.

Westurn v Google Play

Dnes nejčtenější

.