Zavřít reklamu

Ve středu 10. srpna se od 15. hodin našeho času uskuteční další Galaxy Unpacked událost Samsungu, na které nám samozřejmě představí své nové a velmi očekávané produkty. Protože bude vše vysíláno živě, nic vám nebrání celou akci sledovat v přímém přenosu. Důvodů pro to je více než dost. 

„Inovace nejsou jen o převratných nápadech, ale také o nových zkušenostech, které mění náš každodenní život k lepšímu. Smysluplné inovace přesahují technickou stránku a poskytují platformu, díky níž se náš život stává bohatším a všestrannějším, čímž nám otevírají nám větší možnosti než kdy předtím.“ Píše se v oficiální tiskové zprávě Samsungu. Je tak jasné, že nové revoluční zařízení spíše nepřijde a místo toho se bude vylepšovat. Hodně vylepšovat. 

Okurková sezona 

Léto je obecně poměrně líným obdobím, ve kterém se toho příliš neděje. Letošní světlou výjimkou bylo červencové představení telefonu Nothing Phone (1) a v srpnu se samozřejmě schyluje k již pomalu tradičnímu Galaxy Unpacked eventu, od kterého se očekávají především skládací zařízení. Pokud tedy nemáte do čeho píchnout, určitě stream sledujte. S ohledem na technologie to bude to nejdůležitější, co se během léta odehraje.

Foldables_Unpacked_Invitation_main1_F

Udávání trendů 

Když zařízení dospěje do své čtvrté generace, je už od něho očekáván odladěný a bezproblémový chod, odstranění dětských nemocí a jisté evoluční vylepšení. Novinky by měly přijít s o rok modernější výbavou, ale Samsung prý zapracoval i na technologii kloubu, díky které bychom nemuseli mít tak znatelnou rýhu v displeji. Navíc Samsung jako lídr na trhu skládacích zařízení svými produkty jasně udává trendy, kteří mnozí kopírují, proto je vhodné být u toho, co bude formovat budoucí trh.

Sluchátka a hodinky 

Pokud vás ohebné telefony příliš nezajímají, prostoru by se mělo dostat i nositelnostem v podobě Galaxy Buds2 Pro a řadě Galaxy Watch5. I když tedy nebudete mít na nové telefony zálusk, společnost vám ukáže nové příslušenství, které vás již oslovit může. Navíc se zde dozvíme, zda Samsung skutečně zařízl řadu Classic a jestli model Pro bude postrádat otočnou lunetu.

Samsung bude první 

Už na září si jistě chystá svou keynote také Apple. Ten na ní ukáže nejen iPhony 14, ale i Apple Watch Series 8 a pravděpodobně také AirPody Pro 2. generace. Samsung jej však s novou generací hodinek a sluchátek o měsíc předběhne. Zároveň srpnový termín dává i Samsungu jasné prvenství v tom, že kdyby Apple nakonec s nějakým ohebným telefonem přišel, jihokorejská společnost by byla před ním. Právě letní termín události sice může trpět nedostatkem prázdninově a dovolenkově naladěného publika, na druhou stranu je zcela logickým.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.