Zavřít reklamu

Díky Netflixu si na zařízeních s Androidem konečně můžete zahrát oceňovanou tahovou strategii Into the Breach. Za jejím přesunem na malé obrazovky přitom stojí nedávno rozbouřená herní iniciativa streamovacího giganta. V jeho aplikaci si hru mohou nyní zahrát všichni předplatitelé. Hra se na mobilní displeje podívá více než čtyři roky po svém vydání na velkých platformách. Dorazí rovnou ale v rozšířené Advanced Edition.

Vývojáři ze Subset Games v roce 2018 vytvořili jednu ze špiček svého žánru. Předchozí počin studia, vesmírná strategie FTL – Faster Than Light, se zařízením s Androidem vyhýbá již od roku 2014, když její mobilní verze dorazila na iOS. U Into the Breach ovšem zúročují již své získané zkušenosti s portováním na mobilní platformy. Hratelnost Into the Breach přitom jasně vybízí k hraní na dotykových obrazovkách.

Ve hře budete mít na starost oddíl mechů, který má za úkol odrazit invazi obřích monster. S těmito hmyzáky pak svádíte bitvy na šachovnici podobných herních mapách, ve kterých budete muset zapojit taktické myšlení k dosažení co nejpozitivnějšího výsledku. Vaším hlavním úkolem je přitom kromě ochránění vlastní jednotky i obrana zdrojů energie a vyděšených obyvatel. Advanced Edition přidává k základní hře nové druhy jednotek, misí a bossů. Pro hraní musíte mít aktivní předplatné Netflixu.

Into the Breach v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.