Zavřít reklamu

Telefon Samsung Galaxy A23 5G se o krok přiblížil svému představení, obdržel totiž certifikaci FCC. Ta mimo jiné prozradila jeho kapacitu baterie a maximální podporovanou nabíjecí rychlost.

Samsung Galaxy A23 5G, který je v databázi úřadu FCC (Federal Communications Commission) uveden pod třemi modelovými čísly (konkrétně SM-A236E/DSN, SM-A236E/DS a SM-A236E/EN), bude disponovat baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. V tomto ohledu se tak nebude lišit od 4G verze, uvedené na trh začátkem jara. Databáze také odhalila, že telefon bude mít NFC a podporovat microSD karty.

Podle dostupných úniků bude telefon vybaven 6,55palcovým displejem, čipsetem Snapdragon 695, 4 GB operační paměti, čtverným fotoaparátem s vylepšeným ultraširokoúhlým objektivem (konkrétně s rozlišením 8 MPx, zatímco 4G verze má 5megapixelový), 3,5mm jackem, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečkou otisků prstů, rozměry 165,4 x 77 x 8,5 mm a softwarově má běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1. Dostupný prý bude v Evropě a Indii a zřejmě také v Severní Americe.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.