Zavřít reklamu

Samsung oznámil spuštění virtuálního hřiště s názvem Space Tycoon. Jde o prostor v rámci globální metaverzní platformy Roblox, kde uživatelé mohou utvářet a hrát hry a sdílet zkušenosti s používáním produktů Samsungu spolu s mimozemskými postavami ve vesmíru, přičemž jeho design a funkčnost se inspiruje žánrem tycoonů.

Samsung vytvořil tuto službu primárně pro zákazníky generace Z, aby jim poskytl integrovaný metaverzní zážitek, kde mohou vytvářet a užívat si své vlastní produkty Samsungu. Cílem korejského obra je umožnit zákazníkům generace Z „zažít“ značku a vzájemně se ovlivňovat.

Space Tycoon se odehrává na vesmírné stanici Samsungu a výzkumné laboratoři, kde mimozemské postavy provádějí výzkum nejnovějších produktů značky. Skládá se ze tří herních oblastí: těžební zóny pro získávání zdrojů, obchodu pro nákup herních předmětů a laboratoře pro výrobu produktů.

Ve Space Tycoonu mohou uživatelé pomocí získaných zdrojů navrhovat různé produkty Samsungu, od smartphonů Galaxy po televizory a domácí spotřebiče, a nakupovat nebo vylepšovat herní předměty. Uživatelé mohou popustit uzdu své kreativitě tím, že začnou s produkty z reálného života a nechají je předělat tak, aby se z nich stala herní „udělátka“. Například „skládačku“ Galaxy Z Flip je možné proměnit na tašku nebo skútr, vysavač Jet Bot na hoverboard nebo lifestylovou televizi TV Sero na jednomístnou helikoptéru.

Space Tycoon bude současně spuštěn ve 14 jazycích, včetně korejštiny, angličtiny, čínštiny nebo španělštiny. V budoucnu do něj mají přibýt další funkce, které uživatelům umožní vzájemně komunikovat, sdílet jejich výtvory nebo se účastnit exkluzivních virtuálních večírků. Kromě toho Samsung prostřednictvím svého webu v rámci stávající kampaně #YouMake plánuje pořádat speciální online eventy zaměřené na barvení a sbírání jeho produktů.

Související články

Dnes nejčtenější

.