Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    1: hra není jen pro Android ale i iOS a tím padáem bude i pro iPadOS. Otázkou je zda povolí hraní na MacOS s Apple silicon. Hra bude podporovat herní ovladače, takže rozjet tu hru na Macu s Apple čipem technicky nebude žádný problém, ale obvykle to vydavatelé zakazují a sideload trestají bany – PUBG, CoD, APEX…

    2: info o hře vůbec není nové, hra byla ohlášená ve stejnou dobu jako TU15 pro Division 2. Podle původního plánu už teoreticky měla být dávno venku.

    3: Division není střílečka, ale RPG looter shooter. Nejeden hráč slyšel na to že je to střílečka a pak se diví že na zabití nepřítele nestačí tři rány z pušky ale musí vyklopit tři zásobníky (heavy nepřítelé na legendary obtížnost).

    4: Division není striktní multiplayer. Od začátku do konce je hra hratelná solo, byť Raidy člověk sám nedokončí a možná ani nespustí, ale to je jediná činnost která je stejně hlavně marketingová, podobně jako v Destiny raid dokončí jen minorita hráčů. Ale ano, Division lze hrát kromě PvE i v kooperativním multiplayeru a případě v režimu PvP nebo v toxic režimu PvEvP, ale PvP v Division 2 je téměř mrtvé a leckdo raději hraje PvP v Division 1, ale i tam nestojí skoro za nic.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.