Zavřít reklamu

Už je to více než rok, co francouzský Ubisoft slíbil, že na mobilní zařízení přivede úspěšnou multiplayerovou střílečku The Division. Od oznámení Tom Clancy’s The Division: Heartland jsme se však žádných dodatečných detailů o hře nedočkali, namísto toho se vydavatel vytasil s nečekaným překvapením. Jedna vyvíjená hra z populárního světa totiž zřejmě Ubisoftu nestačí. Došlo totiž k oznámení novinky Tom Clancy’s The Division: Resurgence, která má populární hru z velkých platforem převést na zařízení s Androidem v její plné kráse.

I když jde o velké oznámení, detailů nabízí vydavatelé jen poskrovnu. Ubisoft ale slibuje tříáčkovou záležitost, která nezklame ani skalní fanoušky původních dvou dílů z konzolí a počítačů. Resurgence se má odehrávat během prvních dnů záhadné epidemie, která nutí americkou vládu nasadit do ulic New York City speciální jednotky agentů, do jejichž kůže se vtělíte i vy. Znalcům série budou tyto události známé již z prvního dílu, Resurgence však na ně nabídne zcela nový úhel pohledu.

Záhadou zůstává i to, kdo vlastně na nově oznámené hře pracuje. Studio Massive, autoři prvních dvou dílů série, totiž mají nyní plné ruce se hrou ze světa Avatara a se zatím plně neodhalenou Star Wars hrou. Jasné není ani to, kdy hra na Android dorazí. Ubisoft ale slibuje brzký start testování její alfa verze.

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.