Zavřít reklamu

Prvním reálným konkurentem pro Galaxy Watch4 s operačním systémem Wear OS 3 nebudou Pixel Watch, které přijdou až na podzim, ale hodinky Summit 3 od společnosti Montblanc. Výrobce ke dni zahájení jejich prodeje, tedy k 15. červenci, uveřejnil paletu videí, která dají blíže nahlédnout do Wear OS bez zásahu Samsungu. 

Společnost Montblanc uveřejnila sérii deseti videí ze sekce „jak na to“. Začíná to párováním hodinek s telefonem, a to za pomoci funkce FastPair, kdy stačí mít obě zařízení blízko sebe. Video zmiňuje postup FastPair na Androidu podobný připojení TWS sluchátkům. První video také ukazuje, jak by mohla vypadat nová animace spouštění Wear OS 3 s logem a indikátorem průběhu.

S hodinkami interagujete nejen pomocí dotykového displeje, ale samozřejmě i tlačítky. Zde Montblanc vsadil místo na lunetu na korunku, kterou právě bude obsahovat i Pixel Watch. Je tak možné, že jen Samsungy budou moci využívat hardwarové nebo softwarové lunety. Funkci tlačítek také vysvětluje jedno z videí, které ukazuje možnosti jednotlivých nebo dvojitých stisknutí.

Dotykové ovládání je jinak stejné, jako na Galaxy Watch4. Přejetím prstu do stran se dostanete na své dlaždice, dlouhým podržením můžete editovat ciferníky atd. Videa také popisují, jak pracovat se zdravotními aplikacemi Spánek, Stres, Fitness atd. Podívat se na ně můžete níže.

Související články

Dnes nejčtenější

.