Zavřít reklamu

Kromě pravidelných aktualizací operačního systému Android vydává společnost Samsung pro své smartphony a tablety Galaxy neustále nové bezpečnostní záplaty. Tyto bezpečnostní záplaty udržují zařízení v bezpečí a zajišťují, aby útočníci neměli přístup k uživatelským datům. Existuje však ještě jeden způsob, jak můžete své zařízení zabezpečit. 

Do svého smartphonu nebo tabletu Galaxy můžete samostatně nainstalovat aktualizace systému Google Play. Tyto aktualizace vydává přímo společnost Google a můžete je instalovat nezávisle na aktualizacích operačního systému Android a aktualizacích zabezpečení společnosti Samsung.

Jak stáhnout aktualizace Google Play do zařízení Galaxy 

  • Otevřete aplikaci Nastavení ve smartphonu nebo tabletu Galaxy. 
  • Klepněte na položku Biometrika a zabezpečení. 
  • Nyní klepněte na položku Aktualizace systému Google Play. 

Zařízení nyní začne vyhledávat nejnovější aktualizaci. Pokud je nějaká k dispozici, bude nutné zařízení restartovat. Pokud tyto aktualizace neinstalujete ručně, nainstalují se automaticky při restartování telefonu. K tomuto procesu však může dojít pouze jednou za několik měsíců, proto je lepší čas od času aktualizace systému Google Play zkontrolovat a nainstalovat je ručně, aby bylo vaše zařízení Galaxy co nejbezpečnější. 

Související články

Dnes nejčtenější

.