Zavřít reklamu

Samsung u nás rozjel poměrně příjemnou spolupráci s českou značkou Braasi, z čehož vznikla speciální edice batohů. Tu získáte ke koupi produktů řady FE, přičemž akce trvá až do konce prázdnin. 

Jestli přemýšlíte o koupi některého z telefonů fanouškovské edice Samsung Galaxy S20 FE nebo S20 FE 5G, Samsung Galaxy S21 FE 5G nebo elegantního tabletu Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi či Galaxy Tab S7 FE 5G, neměli byste na nic čekat. Teď k těmto produktům získáte i jedinečný městský batoh od české značky Braasi Industry. Do akce Samsung a Braasi zařadili model Rolltop Basic, a to rovnou ve čtyřech limitovaných barvách (olivová, levandulová, černá a bílá) a dalších deseti různých barevných kombinacích.

Jako ostatní produkty vznikl v pražské dílně Braasi Industry a díky nepromokavé podšívce jeho majitele v ulicích nepřekvapí ani déšť. Batoh ale není omezený jen pro městské využití. Objem až 17,5 litrů je možné regulovat rolováním, díky čemuž je možné využít ho třeba i v horách. Nenápadná vrchní kapsa ochrání všechny věci, zároveň je ale hned po ruce.

Jak akci využít

Poté, co si zákazník zakoupí jedno z vybraných zařízení v e-shopu samsung.cz nebo u vybraných prodejců, obdrží skrze aplikaci Samsung Members poukaz s unikátním kódem na batoh Braasi Rolltop Basic. K získání poukazu se zákazníci musejí registrovat v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody od 11. července do 7. září. Poukaz obdrží přibližně 14 dní od dokončení registrace. Následně si na e-shopu Braasi vybere ve speciální sekci batoh v jedné ze čtyř limitovaných barev nebo dalších 10 barevných kombinací a při platbě uplatní svůj unikátní kód. Kompletní pravidla najdete na stránkách Samsungu. 

Související články

Dnes nejčtenější

.