Zavřít reklamu

Když jste na dovolené u moře, je koukání na displej telefonu jednou z těch posledních věcí, kterým byste se chtěli věnovat. I přesto se ale najde pár aplikací, které se vám u moře mohou hodit – dnes se podíváme na tři z nich.

UVIMate

Sluníčko na dovolené chce jistě každý, nikdo ale nestojí o nepříjemné spálení nebo ještě horší dlouhodobější následky UV záření. S výpočtem doby pobytu na slunci, připomínkami aplikace SPF krému a dalšími  věcmi vám může skvěle pomoci aplikace UVIMate – UV Index Now. Nabízí i šestihodinovou předpověď, příslušné výpočty a spoustu dalších funkcí.

Stažení v Google Play

Surfline: Wave & Surf Reports

Pokud se v průběhu vaší dovolené plánujete prohánět na prkně po vlnách, určitě oceníte aplikace Surfline: Wave & Surf Reports. Jedná se o léty prověřený spolehlivý nástroj, který vám vždy a za všech okolností přinese spolehlivou předpověď, co se týče vln ve vaší lokalitě.

Stažení v Google Play

OCEARCH Shark Tracker

Zajímá vás mořský život, případně chcete mít na dovolené u moře zmapovaný i případný výskyt žraloků? Můžete využít aplikaci OCEARCH Shark Tracker, s jejíž pomocí můžete sledovat migraci celé řady mořských živočichů včetně žraloků, a to na mapách s využitím satelitní sledovací technologie.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.