Zavřít reklamu

Máme před sebou dva dny volna. Můžete je využít na výlety, práci doma, ale také samozřejmě na relaxování. Pokud VOD nenabízejí nic, co byste ještě neviděli, můžete vyzkoušet nějaké mobilní hry. Přinášíme vám přehled pěti, které jsou aktuálně ve výhodné slevě.

Kenshō 

  • Původní cena 95 Kč, aktuální cena 31 Kč 

V této hře se vydáte na cestu surrealistickým světem, ve kterém se prolíná příroda, čas a prostor. Jsou zde pak jedny dveře, které vedou na různá místa a jen na vás je, kam vás zavedou. Jinak se jedná o vizuálně podmanivou spoj 3 hru, která je doprovázená originálním soundtrackem.

Stažení v Google Play

Mission Ammunition 

  • Původní cena 69 Kč, aktuální cena 16 Kč 

Jste Jake, elitní voják, který je vyslán na specifický úkol. Nejstřeženější vězení v zemi padlo, vězni se vzbouřili a obsadili jej. Na vás tak ve více jak třiceti misích čeká hodně střílení, protože se budete muset dostat až do jádra vzpoury a tu potlačit. Palebný arzenál je patřičně pestrý, tempo zběsilé a grafika pixelová.

Stažení v Google Play

Agent A: A puzzle in disguise 

  • Původní cena 119 Kč, aktuální cena 19 Kč 

Pokud máte rádi klasické point and click adventury, budete z tohoto titulu unešení. Najdete zde totiž všechny pro ně typické principy, kdy budete muset hledat předměty, kombinovat je a ideálně používat. To vše ve špionážním prostředí a pěkně komiksově zpracovaném příběhu o jedné zlodějce a jednom tajném agentovi.

Stažení v Google Play

Uciana 

  • Původní cena 25 Kč, aktuální cena 14 Kč 

Vybudujte si vlastní vesmírné impérium, objevujte nové technologie, další mimozemské rasy, opuštěné lodě a mnoho dalšího při šíření slávy své vlády až ke hvězdám. Mapy galaxií a hvězdné systémy jsou procedurálně generované, takže s každou hrou budete objevovat něco nového a jiného. Podle situací se pak budete muset rozhodnout, jak naložíte se zdroji, které můžete rozdělovat mezi výzkum, zemědělství a výrobu.

Stažení v Google Play

DISTRAINT 2 

  • Původní cena 179 Kč, aktuální cena 45 Kč 

Jedná se o 2D psychologickou hororovou adventuru, která je ale protknutá černým humorem. Pohybujete se zde vlastně jen vpravo a vlevo, do toho sbíráte předměty a řešíte logické hádanky. Grafika je ručně kreslená, zvukový podkres patřičně atmosférický a svět obsáhlý.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.