Zavřít reklamu

Léto je tu, a mnozí z nás vyráží kempovat – ať už do ciziny, nebo po českých luzích a hájích. Při putování po kempech se vám možná bude hodit některá z aplikací, které vám představíme v dnešním článku.

BezKempu

Paradoxně hned první aplikací cílíme na ty, kteří se tradičním kempům spíše vyhýbají. Jak jste jistě z názvu poznali, v aplikaci BezKempu najdete nabídku „nekempových“ kempovacích míst, na kterých se můžete utábořit se souhlasem majitelů daného. pozemku. Aplikace nabízí místa u nás, na Slovensku, ale i v Chorvatsku, Polsku či Rakousku, samozřejmostí je podrobné vyhledávání, mapa a další funkce.

Stažení v Google Play

Camping.info: Kempy v Evropě
Tato aplikace je opravdu obsáhlou databází evropských kempů. Nabízí funkci mapy, možnost využívání v offline režimu, pokročilé vyhledávání, ale třeba také reálné recenze návštěvníků nebo podrobné údaje o každém z nabízených kempovacích míst.

Stažení v Google Play

HERE WeGo

Kemp na dovolenou jste si již vybrali. Jak se do něj ale co nejsnáze, nejlevněji a nejbezpečněji dostat? Můžete využít populární navigační aplikaci HERE WeGo. Kromě tradičních funkcí, jako je navigace, plánování, ukládání a správa tras nabízí HERE WeGo také možnost stahování map, podporu tmavého režimu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Kempy v ČR a na Slovensku

Pokud se chystáte kempovat pouze u nás či na Slovensku, můžete využít aplikaci s všeříkajícím názvem Kempy v ČR a na Slovensku. Databáze obsahuje stovky kempů s kontakty a podrobnými informacemi, přehledné mapy a pokročilé vyhledávání.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.