Zavřít reklamu

Hodinky Galaxy Watch mají integrovanou paměť, kterou můžete využít a zaplnit mnoha způsoby. Samozřejmě se přímo nabízí instalování aplikací, stejně tak se ale hodí pro uložení hudby. Když pak jdete sportovat, nemusíte mít s sebou telefon, a přitom si pořád užívat své oblíbené písně. K tomu, jak přenášet hudbu mezi telefonem a Galaxy Watch, musíte do aplikace Galaxy Wearable. 

Starší generace Galaxy Watch s Tizenem se starší verzí aplikace to měly trochu jednodušší. U nich stačilo spustit Galaxy Wearable a hned níže klepnout na možnost Přidat obsah do hodinek. Majitelé Galaxy Watch4 s Wear OS 3 to mají trošku složitější, respektive spíše musí jen více klikat.

Jak přenášet hudbu mezi telefonem a hodinkami Galaxy Watch 

  • Otevřete aplikaci Galaxy Wearable. 
  • Zvolte nabídku Nastavení hodinek. 
  • Sjeďte níže a vyberte Správa obsahu. 
  • Zde už můžete kliknout na Přidat skladby. 

Objeví se vám seznam hudby v zařízení, kdy stačí výběrem určit, co za obsah chcete do hodinek odeslat. K tomu slouží nabídka vpravo nahoře Přidat do hodinek. Když tak uděláte, musíte ještě na hodinkách odsouhlasit povolení požadovaných oprávnění. Níže si můžete zaškrtnout i automatickou synchronizaci, kdy si hodinky každých 6 hodin zjistí a stáhnou novou hudbu sami. Stejný postup je zde přítomný i pro fotografie. Ty se vám hodí v hodinkách mít, pokud si z nich chcete třeba udělat ciferníky a nechcete k tomu použít aplikaci v telefonu. 

Související články

Dnes nejčtenější

.