Zavřít reklamu

Pokud jste poslední dobou uvažovali nad přechodem z iPhonu na smartphone Galaxy, nebo ostatně i jiný smartphone se systémem Android, bude pro vás tento proces zase o kus jednodušší. Google totiž aktualizoval aplikaci Switch to Android tak, aby fungovala se všemi smartphony se systémem Android 12. Dříve šel bezproblémový převod uskutečnit jen s telefony Pixel. Přechod z iPhonu na Android tak dosud nebylo snazší.

Nyní si tak můžete tuto aplikaci nainstalovat do svého telefonu Apple iPhone, připojit jej k novému smartphonu Galaxy (kabelově nebo bezdrátově) a přenést všechna důležitá data. Přítomna je podpora pro přenos fotografií a videí, budíků, kalendářů, protokolů hovorů, kontaktů, nastavení zařízení, textů i médií v SMS, MMS, iMessage a WhatsApp, vlastních tapet, hudby bez DRM a bezplatné aplikace, které také existují v Google Play.

Jedinou podmínkou tedy je, přecházet na zařízení s Androidem 12, u jakýchkoli starších systémů s aplikací nepochodíte. Dříve býval přenos historie chatu WhatsAppu noční můrou pro každého, kdo přecházel z platformy na platformu. V průběhu minulého roku však Facebook přechod dat z jedné na druhou už o něco usnadnil.

Aplikace Switch to Android v App Store

Dnes nejčtenější

.