Zavřít reklamu

Samsung vydal novou betaverzi svého prohlížeče Samsung Internet (v18). Ta přináší možnost extrakce textu z obrázků, které najdete na internetu, a vylepšuje také technologii ochrany před sledováním, aby nové trackovací technologie nemohly sledovat vaše online chování.

S novou betaverzí Samsungu Internet (v18) můžete extrahovat obrázky z webových stránek. To provedete dlouhým podržením zvoleného obrázku a klepnutím na možnost Extract Text, načež se zobrazí rozbalovací nabídka, kterou můžete použít ke kopírování, sdílení nebo přeložení vybraného textu. Tato funkce funguje pouze na telefonech běžících na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1, takže ji zatím nemohou použít všechny smartphony Galaxy.

Samsung také vylepšil svou technologii ochrany před sledováním online aktivit, aby uživatele nemohly sledovat novější trackovací metody, jako např. CNAME cloaking. Samsung Internet 18 bude též ve výchozím nastavení používat protokol HTTPS a tato funkce byla přesunuta ze sekce Labs do nabídky Privacy Dashboard. Je rovněž možné povolit aplikacím otevírat odkazy přímo v soukromém režimu. Samsung Internet je postaven na webovém browsovacím enginu Chromium a verze 18 používá aktualizovaný engine (v99).

Stažení v Galaxy Store

Související články

Dnes nejčtenější

.