Zavřít reklamu

Fanoušci Samsungu se těší na veřejnou beta verzi One UI 5.0, díky které budou moci na způsobilých zařízeních Galaxy ochutnat Android 13 ještě před jeho finálním vydáním. Společnost zatím nepotvrdila, kdy spuštění beta verze plánuje, ale mělo by se tak stát už skutečně brzy.

Již dříve se proslýchalo, že společnost Samsung spustí beta program One UI 5.0 do července. Dle zdrojů magazínu SamMobile ten nyní zmiňuje přesnější časový rámec. Beta verze One UI 5.0 pro Galaxy S22 bude spuštěna ve třetím červencovém týdnu. Zdroje také prozradily, že Samsung plánuje veřejné vydání aktualizace One UI 5.0 s Androidem 13 na říjen. Jako první ji dostane samozřejmě řada Galaxy S22, následovat budou skládací zařízení. Samsung ji pak postupně zpřístupní všem zařízením Galaxy, která mají na systém nárok.

Pokud má něco prozrazovat minulá historie, nebudeme muset na zavádění systému čekat nijak dlouho. Samsung odvedl při loňském situaci s Androidem 12 a One UI 4.0 neuvěřitelnou práci, protože řada Galaxy S21 dostala ostrou verzi už v listopadu 2021. Do následujícího měsíce vyšla aktualizace pro skládací zařízení, řadu Galaxy S10, řadu Galaxy Tab S7 a další zařízení. Uživatelské rozhraní One UI 5.0 má přijít o měsíc dříve než jeho předchůdce. Samsung tak bude mít dostatek času na to, aby ji pro mnoho způsobilých zařízení vydal ještě do konce roku 2022.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.