Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 20. do 24. června obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A12, Galaxy A71, Galaxy Z Flip, Galaxy Tab A 10.1 a Galaxy Tab S5e.

Smartphony Galaxy A12, Galaxy A71, první ohebné véčko Samsungu Galaxy Z Flip a tablety Galaxy Tab A 10.1 a Galaxy Tab S5e začaly dostávat červnový bezpečnostní patch. U Galaxy A12 nese aktualizace firmwarovou verzi A127FXXU5BVF2 a jako první dorazila do Indie, u Galaxy A71 verzi A715FXXS8CVF2 a jako první byla dostupná v různých evropských zemích, u Galaxy Z Flipu verzi F700FXXU8GVF3 a jako první dorazila též do řady zemí starého kontinentu, u Galaxy Tab A 10.1 verzi T515XXU8CVF1 a jako první byla zpřístupněna v Argentině a Brazílii a u Galaxy Tab S5e přichází update s firmwarovou verzí T725XXS2DVF1 a jako první byl dostupný v Mexiku a Ekvádoru. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Pro připomenutí: červnový bezpečnostní patch opravuje celkem 65 zranitelností souvisejících s ochranou soukromí a bezpečností, z nichž většinu, konkrétně 48, opravil Google, zbytek Samsung. Některé bugy se týkaly přístupu k datům na SIM kartě, vzdáleného spouštění kódu, nesprávného řízení přístupu, informací o MAC adrese a přístupu k fotoaparátu. Než tato aktualizace dorazila, hackeři mohli na dálku znefunkčnit software telefonu či tabletu. Vyřešeny byly také zranitelnosti související s účtem Samsungu a připojením k Wi-Fi a přes Bluetooth.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.