Zavřít reklamu

Jméno Daniela Lutze se v herním průmyslu vyslovuje s respektem již dlouhou dobu. Lutz pracoval jako kreativní ředitel skvělých reimaginací známých značek Square Enixu v podobě Hitman GO a Tomb Raider GO. Svou vývojářskou kariéru ovšem rozjel již několik let před nástupem do velkého vydavatelského domu. Možná jste hráli jeho předchozí nezávislé projekty, například logické rychlíky Colorblind nebo Monospace. Nyní se ale tento talentovaný vývojář zaměřuje na jeho rychle se blížící novinku, originální variaci na žánr tower defense her, Isle of Arrows.

Jde přitom o poměrně ambiciózní projekt. Lutz hru vyvíjí jako všechny své předchozí projekty pod přezdívkou Nonverbal a Isle of Arrows má kromě mobilních zařízení zamířit i na osobní počítače. Na obou platformách půjde o nový pohled na dnes již zažitý žánr. Ten hra míchá s prvky roguelike hratelnosti a zvýšenou mírou náhody díky využití karetního balíčku ke stavbě vašich obranných valů proti vlnám nepřátel.

Oproti ostatním titulům v žánru vás tak Isle of Arrows bude limitovat hlavně dostupnými kartami. Ty si každé kolo lížete z balíčku, přičemž máte možnost zaplatit menší částku herní měny za výměnu jedné z nich. Hra slibuje tři kampaně s unikátními stavbami, každodenní výzvy a nekonečný režim. Isle of Arrows by mělo na Android dorazit v průběhu léta. Jak vypadá se můžete podívat ve videu výše.

Dnes nejčtenější

.