Zavřít reklamu

Léto je pro mnohé také časem festivalů – ať už filmových, nebo hudebních. Pokud se i vy letos chystáte obrážet nejrůznější festivaly, můžete se podívat na náš dnešní přehled aplikací aktuálních tuzemských festivalů.

LFŠ – Letní filmová škola Uherské Hradiště

Návštěvníci každoroční uherskohradišťské Letní filmové školy určitě ocení příslušnou aplikaci z dílny společnosti Ackee. Letošní LFŠ se koná koncem července – do té doby čeká tuto aplikaci aktualizace, díky které zde najdete denní program festivalu s možností naplánování vlastního programu a případnou aktivací upozornění. Samozřejmostí jsou podrobné informace, možnost sdílení vašeho plánu s přáteli, přehled doprovodného programu nebo mapa města s festivalovými místy.

Stažení v Google Play

Mighty Sounds

Milujete punk, ska, hardcore a další podobné žánry, a chystáte se za nimi letos vyrazit na táborské letiště? Pak by ve vašem smartphonu neměla chybět aplikace Mighty Sounds. Najdete zde obligátní mapku festivalového areálu, podrobný program jednotlivých vystoupení, důležité informace o festivalu i o jednotlivých účinkujících a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Zlínfest

Návštěvníci letošního Zlínfestu zase určitě ocení příslušnou stejnojmennou aplikaci, která se pro ně stane spolehlivým festivalovým průvodcem. Najdete zde podrobný přehled všech projekcí spolu s informacemi o doprovodném programu, můžete si zde naplánovat váš vlastní program a zjišťovat všechny potřebné detaily.

Stažení v Google Play

KVIFF Guide

Chystáte se letos do Varů? Pokud ano, nezapomeňte se vybavit aplikací KVIFF Guide. Nechybí zde přehledný kompletní program celého festivalu spolu s přehledem všech filmů a screeningů. Můžete si zde sestavit váš vlastní osobní program, aktivovat si notifikace, díky kterým budete ve Varech neustále v obraze, nebo využít přehlednou mapu všech festivalových míst.

Stažení v Google Play

Colours of Ostrava 2022

Colours of Ostrava 2022 je oficiální aplikací stejnojmenného kulturního festivalu, který má u nás dlouhou tradici. Najdete zde kompletní program, podrobné informace o účinkujících, mapy a playlisty. Můžete si také aktivovat notifikace, pročítat důležité novinky nebo si nechat zobrazit doporučení nové hudby.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.