Zavřít reklamu

U absence některých videoher na mobilních zařízeních se člověk musí pozastavit. Platforma je jako dělaná pro různé pomalejší tahové strategie a přitom na ní spíš míří porty různých akčních, přece jenom ale obecně populárnějších, her. Dokonalému Slay the Spire například cesta na Android trvala přes dva roky. Další slavný představitel roguelike žánru svou absenci napraví díky Netflixu. Do aplikace streamovacího giganta totiž zanedlouho zamíří geniální tahová strategie Into the Breach.

V Into the Breach se ujmete role vojáků z budoucnosti, kteří chtějí planetu Zemi zachránit před invazí obrovských monster. Ke zničení nepřátel vám jsou k dispozici specializovaní mechové, které hra dělí do rozličných jednotek podle jejich zvláštních schopností. Každý z týmů využívá jinou strategii a hra se tak určitě zalíbí všem různým typům hráčů.

Into the Breach se svou komplexitou dá přirovnat k nejlepším tahovým strategiím. Jednotlivá kola musíte důkladně promýšlet a brát v potaz všechny budoucí tahy, a to vaše i ty vašich nepřátel. Mobilní verze dorazí do aplikace Netflixu ve formě Advanced Edition. Ta přidává k původní hře hromadu nového obsahu včetně nových mechů, misí a schopností. Into the Breach nabídne plnou podporu dotykového ovládání a nebude vás rušit žádnými reklamami ani nákupy v aplikaci. Na Netflix hra dorazí už 19. července.

Související články

Dnes nejčtenější

.