Zavřít reklamu

Jeden z nejmedializovanějších telefonů poslední doby Nothing Phone(1), který nám před pár dny ukázal v celé kráse svá záda, se nyní objevil v benchmarku Geekbench. Ten mimo jiné odhalil, jaký čip jej bude pohánět. A nebude to Snapdragon 7 Gen 1, jak někteří již nějakou dobu spekulovali.

 

Z databáze benchmarku Geekbench 5 vyplývá, že Nothing Phone 1 bude používat čipset vyšší střední třídy Snapdragon 778G+, který bude spárován s 8 GB operační paměti. O softwarový chod se bude starat Android 12 (s nadstavbou Nothing OS). V testu jednoho jádra telefon jinak získal 797 bodů a ve vícejádrovém 2803 bodů, což je velmi slušný výsledek.

Nothing Phone 1 bude podle dostupných úniků disponovat 6,5palcovým OLED displejem a obnovovací frekvencí 90 Hz, duálním fotoaparátem s 50MPx hlavním senzorem, baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 45W drátového nabíjení a bezdrátového nabíjení s v tuto chvíli neznámým výkonem, v displeji zabudovanou čtečkou otisků prstů a zvýšenou odolností. Představen bude 12. července a v Evropě se bude údajně prodávat za cenu okolo 500 eur (asi 12 400 Kč). Vynikat bude i svými světelnými efekty na zádech, které budou upozorňovat na notifikace ale i probíhající nabíjení.

Související články

Dnes nejčtenější

.