Zavřít reklamu

Výrobci mobilních telefonů pomalu přestávají dávat nabíječky do balení svých zařízení, a to napříč celým portfoliem. Kabely ale ještě dodávají, je však otázka, jak dlouho tak budou dělat. I tak ale obvykle jeden kabel nestačí. Svá zařízení potřebujeme nabíjet na více místech a nosit s sebou pořád i kabely je otravné. Proto zde najdete ty nejlepší kabely pro telefony, které si můžete koupit.

AlzaPower Core USB-C / USB-C 2.0 

Toužíte-li po bezproblémovém a efektivním nabíjení i přenášení dat, tak se bez kvalitního kabelu neobejdete. Jedním takovým je AlzaPower Core USB-C / USB-C 2.0 s E-Mark čipem, který nabízí výkon až 100 W a je tak ideální pro nabíjení MacBooků a notebooků s USB-C portem, ale i mobilních telefonů či tabletů. Data poté přenáší rychlostí až 480 Mb/s. Samozřejmostí je podpora technologie Power Delivery pro efektivní a výkonné nabíjení náročných zařízení. Jeho cena je přitom naprosto neuvěřitelná. Aktuálně jej seženete jen za 49 Kč (je ale třeba brát v potaz délku jen 0,15 m).

AlzaPower Core USB-C / USB-C 2.0 koupíte zde

AlzaPower AluCore 2in1 Micro USB + USB-C 

Kabel AlzaPower AluCore 2in1 zastane funkci dvou různých propojovacích kabelů. Je totiž vybaven integrovanou redukcí z Micro USB na USB-C. Rázem tak můžete nabíjet zařízení se starším Micro USB, ale i s moderním USB-C portem prostřednictvím jednoho kabelu. Nechybí ani podpora 2,4A rychlonabíjení a kompatibilita s QuickCharge či FastCharge. Cena tohoto řešení je pořád více než příjemná, a to 99 Kč.

AlzaPower AluCore 2in1 Micro USB + USB-C koupíte zde

Swissten datový kabel USB-C 1m 

Datový kabel značky Swissten zajistí přenos dat a potřebných informací mezi vámi zvolenými zařízeními. Je opatřen male konektory USB-A, USB-C. Co do délky, má propojovací kabel Swissten celkem 1 m. Největší rychlost, na kterou se při přenosu dat dostane, je udávána rozhraním USB 2.0. Náleží mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. Více variant využití kabelu umožňuje tzv. Sync & Charge funkce, zásluhou které je snadné přenášet data a naráz nabíjet zařízení max. proudem 2 A. Jeho cena je 119 Kč.

Swissten

Swissten datový kabel USB-C 1m koupíte například zde

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 

Datový kabel renomovaného výrobce Vention zaručuje přenos dat mezi vámi zvolenými zařízeními. Disponuje male konektory USB-A, USB-C, a pokud jde o délku, je ta 0,5 m. Nejvyšší rychlost přesouvání dat definuje rozhraní USB 2.0. Tento typ se řadí mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. Cena je 129 Kč.

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable koupíte například zde

Baseus Bracelet Cable USB to Type-C (USB-C) 

Praktický nabíjecí a datový USB-C kabel Baseus Bracelet Cable využijete např. při nabíjení telefonu nebo tabletu z powerbanky nebo přenosu dat do počítače. Kvalitní zesílené měděné jádro umožňuje rychlé nabíjení proudem až 5 A. Přenosová rychlost kabelu činí 480 Mbps, jeho délka je 22 cm, cena pak 189 Kč, za kterou dostanete za skutečně praktické provedení kabelu. Oba konektory jsou opatřeny krytkami a kabel tak snadno přeměníte na náramek, díky čemuž jej můžete mít neustále na ruce nebo připnutý na brašně či batohu.

Baseus Bracelet Cable USB to Type-C (USB-C) koupíte například zde

Baseus Tungsten Gold Fast Charging Data Cable Type-C (USB-C) 100W 

S tímto datovým kabelem získáte rychlé nabíjení a také rychlý přenos dat až 480 Mbps. Soubor o velikosti jednoho giga přenesete během 24 vteřin. Datový kabel je vybaven dvěma porty USB–C a tělo konektorů je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny. Spolu se špičkovým opletením pomocí nylonu získáte pevný a velmi odolný kabel, který jen tak nezlomíte. Kabel je tak odolný proti oděru a navždy udrží svou barvu. Oceníte jeho vzhled se zrcadlovým povrchem pro perfektní lesk i cenu 219 Kč.

Baseus Tungsten Gold Fast Charging Data Cable Type-C koupíte například zde

CONNECT IT Wirez 3v1 

Pro připojení k zařízení a zdroji energie poslouží konektor USB-A, USB-C, USB Micro-B a Lightning, pokud někdo z vašeho okolí používá i iPhony. Jednotlivé kabely s koncovkami jsou opatřeny i jinými barvami, abyste je od sebe lépe odlišili. Celková délka je pak ideálních 1,2 m. Napájecí kabel vydrží nejvyšší možné proudové zatížení 2 A. Cena tohoto univerzálního řešení je 259 Kč.

CONNECT IT Wirez 3v1 koupíte například zde

inCharge X MAX – nabíjecí a datový kabel 6 v 1 

Pokud vám 3 v 1 nestačí, zde máte řešení hned 6 v 1. Tento datový kabel je osazen male konektory USB-A, USB-C, Lightning. Co se jeho délky týče, měří propojovací kabel 1,5 m. Nejvyšší rychlost převodu dat udává rozhraní USB 3.2 Gen 1. Řadí se mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. Kabel je vhodný i pro rychlonabíjení kompatibilních zařízení. Jeho cena je 481 Kč.

Incharge

inCharge X MAX – nabíjecí a datový kabel 6 v 1

Související články

Dnes nejčtenější

.