Zavřít reklamu

Už nyní to řeší většina nových majitelů telefonů, později to ale bude řešit zcela každý. Výrobci smartphonů totiž přestávají dávat do jejich balení napájecí adaptéry, a zákazník si jej tak musí pořídit zvlášť. Proč se ale limitovat jen na adaptér, když je možností o poznání více? Tady najdete ty nejlepší nabíječky na mobily, ať už se jedná o obyčejný adaptér, ten s rychlým nabíjením nebo různé stojánky.

Samsung EP-TA20EW USB-C 

Jakým jiným příslušenstvím výběr začít, než tím originálním od Samsungu? Tělo této 15W nabíječky zdobí jednoduchý design černé nebo bílé barvy a USB výstup disponující funkcí rychlého nabíjení. To znamená, že podporovaným zařízením umožňuje maximální nabití za pouhých 90 minut. Důležité také je, že součástí balení je 1,5m dlouhý USB-C kabel. To navíc jen za 176 Kč.

Samsung EP-TA20EW USB-C koupíte například zde

Baseus Jelly Wireless Charger 15W

Bezdrátová nabíječka Baseus Jelly Wireless Charger je jednou z nejlevnějších bezdrátových nabíječek na trhu. Zaujme nejen svým tenkým provedením, kvalitními materiály, ale také svým velmi stylovým designem. Navíc, svou tloušťkou se řadí také mezi ty vůbec nejtenčí bezdrátové nabíječky. Výkon nabíječky činí 15 W a nabíjecí vzdálenost je až 6 mm, takže není tedy žádným problémem nabíjet telefon i s pouzdrem. Samozřejmostí je integrovaný ochranný systém chránící před přebitím, přehřátím nebo zkratem. To aktuálně za cenu 228 Kč.

Baseus Jelly Wireless Charger 15W koupíte například zde

Vention 2-Port USB (A+C) Wall Charger (18W + 20W PD) 

Inteligentní nabíječka Vention 2-Port USB (A+C) Wall Charger disponuje dvěma výstupy USB–A a USB–C. Můžete ji využít jako alternativní nabíječku pro váš mobilní telefon, tablet i další zařízení. Oceníte její univerzálnost, je navíc plně kompatibilní s většinou zařízení nabíjených USB kabelem, jako je Apple, Huawei nebo Samsung. Jistě oceníte i podporu technologie rychlého nabíjení Quick Charge 3.0.

Vention

Vention 2-Port USB (A+C) Wall Charger (18W + 20W PD) koupíte například zde

Samsung Nabíječka s podporou rychlonabíjení (45W) 

Originální a vysoce kvalitní nabíječka s podporou rychlého nabíjení od Samsungu dobije vaše chytré zařízení v rekordně krátkém čase. Na výstupu se nachází port USB-C a její výstupní výkon dosahuje hodnot až 45 W. Těchto hodnot dosahuje díky podpoře superrychlého nabíjení Super Fast Charging 2.0 při připojení podporujícího zařízení jako je Samsung Galaxy Note10+ nebo Galaxy S22 Ultra. Samozřejmě umí nabíjet i při 15 W jakákoli jiné zařízení. Cena nabíječky je 549 Kč.

Samsung Nabíječka s podporou rychlonabíjení (45W) je k dispozici například zde

AlzaPower G300 GaN Fast Charge 100W 

S AlzaPower G300 GaN Fast Charge budete moci nabíjet více zařízení současně, díky čemuž je ideálním společníkem nejen na pracovní cesty. Kouzlo tkví ve zvolené technologii GaN (Gallium Nitride), která umožňuje zachovat kompaktní rozměry a poskytnout vysoký výkon. Nabíječka disponuje celkem čtyřmi výstupy. Dva USB-C poskytují výkon až 100 W, využijete je především pro napájení notebooku, případně MacBooku. Tyto výstupy dále doplňuje dvojice 18W USB-A konektorů. Nabíječka podporuje celou řadu standardů rychlonabíjení – Ouick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, BC1.2, AFC a FCP. Její cena je 890 Kč.

AlzaPower G300 GaN Fast Charge 100W koupíte zde

Uniq Vertex Duo 

Mezi klíčové benefity nabíjecího stojánku patří podpora rychlého bezdrátového dobíjení, možnost umístit telefon do vertikální nebo horizontální pozice nebo druhá nabíjecí pozice například pro pouzdro od sluchátek. V praxi též oceníte možnost složení stojánku do 15mm tloušťky. Díky tomu si jej můžete vzít třeba i na dovolenou. Bezdrátové nabíjení pak umožňuje výkon 15 W. Cena je 989 Kč.

Uniq Vertex Duo koupíte například zde

Samsung Duální bezdrátová nabíječka (15W) 

Duální bezdrátová nabíječka Samsungu poskytuje telefonu rychlé bezdrátové dobití, a to díky výkonu 15 W. O stavu nabíjení vás přitom informuje dobře viditelnou indikací. K samotnému tělu nabíječky náleží kabel osazený konektory USB-C. Součástí je rovněž i adaptér. Za cenu 1 198 Kč tak zabijete několik much jednou ranou – dostanete adaptér, kabel, i bezdrátovou nabíječku.

Samsung Duální bezdrátová nabíječka (15W) je k dispozici například zde

Dnes nejčtenější

.