Zavřít reklamu

Každý jsme zvyklí na něco jiného, každý své zařízení používáte také trochu jinak. Pokud vám nevyhovuje standardní namapování funkčnosti tlačítek na Galaxy Watch4, můžete si je změnit. Ne tedy samozřejmě úplně libovolně, možností máte ale poměrně hodně. 

Jedním stisknutím horního tlačítka se vždy dostanete na ciferník. Když jej ale podržíte dlouze, vyvoláte hlasového asistenta Bixby, což zrovna potřebovat nemusíte. Dvojím jeho rychlým stiskem se pak přesměrujete do Nastavení. Spodní tlačítko vás typicky vrací o krok zpět. 

Jak změnit funkci tlačítek na Galaxy Watch4 

  • Jděte do Nastavení. 
  • Zvolte Rozšířené funkce. 
  • Sjeďte níže a vyberte Přizpůsobit tlačítka. 

Horní tlačítko se jmenuje tlačítko Domů. Pro dvojité stisknutí mu můžete určit možnosti, jako přejít na poslední aplikaci, otevřít časovač, galerii, hudbu, internet, kalendář, kalkulačku, kompas, kontakty, mapy, najít telefon, nastavení, Google Play a prakticky všechny možnosti a funkce, které vám hodinky nabízejí. Pokud jej stisknete a podržíte, můžete vyvolání Bixbyho zaměnit za vyvolání nabídky vypnutí.

Tlačítku zpět, tedy tomu spodnímu, můžete určit jen dvě varianty chování. První, tedy posun na předchozí obrazovku, je nastaven standardně. Můžete jej ale zaměnit za zobrazení poslední spuštěné aplikace. 

Dnes nejčtenější

.