Zavřít reklamu

Chytré telefony a tablety Samsung Galaxy s uživatelským rozhraním One UI obsahují skryté perly, o kterých málo kdo ví. Třeba takový Samostatný zvuk aplikace vypadá poměrně nenápadně, pozvedne ale váš zážitek z poslechu hudby na propojeném zařízení na ničím nerušenou úroveň. 

Jedná se o chytrý nástroj One UI, který umožňuje uživatelům smartphonů a tabletů Galaxy přesměrovat multimediální zvuk z požadovaných aplikací do externích zařízení, zatímco všechny ostatní zvuky vycházejí z vestavěných reproduktorů mobilního zařízení. Tato funkce může být velmi užitečná například v případě, že chcete přehrávat hudbu na externím Bluetooth reproduktoru, aniž byste do něho museli posílat každý zvuk z telefonu.

Pomocí funkce Samostatný zvuk aplikace můžete přehrávat hudbu například ze služby Spotify na externím reproduktoru a zároveň při tom sledovat obsah v YouTube (nebo samozřejmě jiné aplikace) v telefonu, kde bude zvuk šířen z jeho reproduktorů. Jinými slovy, funkce umožňuje dvěma aplikacím současně posílat zvuk do dvou různých oddělených zdrojů. 

Jak nastavit Samostatný zvuk aplikace 

  • Jděte do Nastavení. 
  • Zvolte Zvuky a vibrace. 
  • Sjeďte úplně dolů a klepněte na Samostatný zvuk aplikace. 
  • Nyní klepněte na přepínač Zapnout nyní. 

Objeví se vám vyskakovací okno, ve kterém vyberte, které aplikace se mají přehrávat v externím zařízení. Tento seznam samozřejmě můžete v budoucnu libovolně editovat. Stačí jen opětovně klepnout na nabídku Aplikace, kde přidáte nové a stávající odvyberete. 

Související články

Dnes nejčtenější

.