Zavřít reklamu

Do kin se po několika letech vrací série Jurský svět. Společně s ní se chce na další vlně popularity týkající se dinosaurů přiživit i spousta videoherních projektů. Společně s filmem však přichází i oficiální hra, která se odehrává ve stejném světě jako snímek s Chrisem Prattem. Ve hře se vžijete do role ochránce dinosaurů, který bude prehistorické ještěry zachraňovat před nebezpečnými pašeráky.

Jurassic World Primal Ops je taktickou akční hrou, kde kromě již zmíněného osvobozování zajatých dinosaurů budete i služby druhohorních zvířat využívat vy sami. Po vašem boku tak bude bojovat  množství těch nejznámějších druhů. Každý z nich přitom nabízí unikátní speciální schopnosti, jež vám pomůžou v jednotlivých bitvách. Pterosauři vám tak budou z nebe shazovat potřebné zásoby, zatímco Tyranosaurus Rex dokáže proběhnout jinak pevnými stavbami.

V ukázce můžete na začátku zahlédnout i režiséra nového Jurského světa, Colina Trevorrowa. Jeho posvěcení ale můžeme brát spíše jako marketingový trik. Hra vypadá atraktivně pro fanoušky dinosaurů, může vás v ní ale překvapit její free-to-play model. Přestože si tedy Jurassic World Primal Ops můžete stáhnout zdarma, hra vám nabídne své nejvzácnější dinosaury pouze v lootboxech. Ty si samozřejmě k postupu příběhem zakupovat nemusíte, hodně vám ale hraní zpříjemní.

Jurassic World Primal Ops v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.