Zavřít reklamu

Léto je v plném proudu a pokud se chystáte vyrazit za osvěžením do nějakého koupaliště, rovnou na dovolenou k moři, nebo třeba za chladnějším vzduchem do hor, jistě se vám hodí nechat se k tomu navigovat skrze váš telefon. Proto zde najdete nejlepší držáky do auta na mobil, a to v mnoha cenových kategoriích a variantách. Třeba i těch na opěrku hlavy, které využijí ti sedící na zadních sedačkách.

Ugreen Air Vent Car Mount Phone Holder 

Sháníte-li skutečně levný ale pořád kvalitní držák na telefon do auta, může se vám líbit tento otočný držák do ventilace od společnosti Ugreen. Ten má totiž schopnost otáčení se kolem své osy o 360 °, takže si jej vždy napolohujete tak, jak potřebujete. Držák je nastavitelný od 61 do 85 mm a stojí pouhých 169 Kč.

Ugreen Air Vent Car Mount Phone Holder koupíte například zde 

FIXED FIX3 

Tento praktický a moderní držák je nabízí bezpečný úchop všech moderních telefonů, a to i těch s opravdu velkými displeji, protože ho lze roztáhnout až do velikosti 90 mm, přičemž minimální rozpětí je 60 mm. Výhodou je bezproblémová flexibilita držáku v plném rozsahu 360°. Upevnění zde probíhá na čelní sklo automobilu a s adhezivním diskem je možné držák připevnit i na palubní desku vozidla. Rameno je dlouhé 8 cm, úchyty jsou opatřeny jemným umělým potahem, takže je zařízení pevně přichycené, ale zároveň nehrozí jeho poškození poškrábáním. Cena je 299 Kč.

FIXED FIX3 koupíte například zde

Swissten GRAVITY držák G2-AV4 do větrací mřížky 

Jedná se o trochu robustnější řešení držáku na mobil do ventilace automobilu, za to ale poskytuje skutečně kvalitní stabilitu, Swissten je navíc ověřená značka. Minimální šířka telefonu je 60 mm a ta maximální pak 92 mm. Samozřejmostí je možnost upravit si polohu držáku. Jeho cena je pořád příjemných 349 Kč.

Swissten GRAVITY držák G2-AV4 do větrací mřížky koupíte například zde

Spigen AP12T Car Mount Holder 

Jedná se o velmi flexibilní řešení pro uchycení mobilního telefonu v automobilu tak, abyste jej měli přesně na tom místě, na kterém potřebujete. Vděčí za to dlouhému teleskopickému ramenu dlouhému až 16,5 cm. Také nesnižuje výhled z vozu zdaleka tolik, jako běžné držáky. Tomu pomáhá i kompaktní, avšak bytelná konstrukce, která udrží zařízení od 58 do 89 mm. Jeho cena je 659 Kč.

Spigen AP12T Car Mount Holder koupíte například zde

Samsung Držák do auta s bezdrátovým nabíjením 

Tady už se jedná o trochu jinou ligu. Pokud ale chcete ke svému telefonu Galaxy používat příslušenství společnosti Samsung, máte tu možnost, jen si trochu připlatíte. Tento držák do ventilace vás totiž vyjde na 1 069 Kč, za to vám ale nabídne i podporu Qi nabíjení a v balení najdete u kabel. Flexibilita držáku je pak skutečně veliká, protože udrží třeba i Galaxy Z Flip3 na výšku.

Samsung Držák do auta s bezdrátovým nabíjením koupíte například zde

Baseus Neck-Mounted Lazy Bracket 

Jde o unikátní držák na mobilní telefon a tablet, který zajistí praktické uchycení vašeho zařízení bez toho, aniž abyste ho museli držet rukou. Nabízí přitom využití hned několika způsoby. Kromě položení na rovnou plochu či zaháknutí si jej můžete také zavěsit za krk a vychutnat si tak sledování videí či filmů maximálně komfortně – třeba právě i jako spolujezdec v automobilu. Konstrukce je vyrobená z velmi kvalitní slitiny a umožňuje rovněž přizpůsobení úhlu, abyste držák měli nastavený v optimálním zorném poli. Část držáku určená pro zavěšení za krk je doplněná o EVA pěnu, která poskytne pohodlí při používání. Držák je přitom vhodný pro zařízení o velikosti od 4 do 10 palců. Cena tohoto řešení je 359 Kč.

Baseus Neck-Mounted Lazy Bracket koupíte například zde

FIXED Tab Passenger s uchycením do opěrky hlavy 

Univerzální držák FIXED Tab Passenger se snadno uchytí mezi tyčky, které drží opěrku hlavy. Následně jednoduše vložíte své zařízení do šíře 20,5 cm. Díky pogumovaným okrajům nemůže to spadnout a je bezpečně zajištěno. Pomocí otočného kloubu nastavíte tablet do ideální polohy. Díky tomuto řešení tak bude cestujícím na zadních sedačkách utíkat cesta ještě mnohem rychleji. Zaplatíte za něho přitom jen 399 Kč.

FIXED Tab Passenger koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.