Zavřít reklamu

Chorvatsko je oblíbenou turistickou destinací, která se mezi Čechy těší velké oblibě. Pokud se i vy letos v létě chystáte na dovolenou k moři do Chorvatska, nebo jen objevovat krásy jeho vnitrozemí, možná se vám bude hodit některá z aplikací, které vám představíme v našem dnešním článku.

Croatia Traffic Info – HAK

Pokud do Chorvatska cestujete autem, určitě oceníte aplikaci Croatia Traffic Info – HAK. Najdete zde detailní informace o dopravě a silnicích v Chorvatsku, ale třeba také kontakty na asistenční služby, záchranné složky, údaje o čerpacích stanicích a spoustu dalšího. Aplikace nabízí angličtinu, němčinu, italštinu a chorvatštinu.

Stažení v Google Play

Croatia Travel Guide Offline

Aplikace Croatia Travel Guide Offline vám bude k dispozici i v případě, že zrovna nebudete disponovat aktivním internetovým připojením. Nabízí funkce turistického průvodce, spoustu informací o turistických cílech a atrakcích, ale také o dopravě včetně metra, užitečná varování a upozornění, doporučení stravovacích zařízení a ubytování a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Simply Learn Croatian

Chcete se zkusit v Chorvatsku domluvit tamním jazykem? Pak si můžete vzít na pomoc aplikaci s názvem Simply Learn Croatian. Najdete zde základní slova i fráze včetně výslovnosti, fonetického přepisu i uvedení v chorvatském písmu. Kromě procvičování si můžete jednotlivá slova i věty ukládat, a nově získané znalosti si můžete následně ověřit v zábavném kvízu.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.