Zavřít reklamu

Asi jen málokdo z nás nosí neustále v paměti bohatou knihovnu nejrůznějších receptů a postupů. Pokud s vařením teprve začínáte, případně chcete načerpat novou inspiraci pro přípravu letních pokrmů, má pro vás Google Play připravenou pestrou paletu aplikací, které vám pomohou s vařením. V našem článku si představíme pět z nich.

Vaření.cz – nejlepší recepty

Vaření.cz je skvělá aplikace pro všechny, kteří hledají ověřené recepty z dostupných ingrediencí, a dávají přednost češtině. V této aplikaci najdete opravdu velkou spoustu receptů, přehledně rozdělených do různých kategorií. Recepty budete mít k dispozici také offline a můžete si je ukládat do seznamu oblíbených.

Stažení v Google Play

Yummly

Pokud vám nedělá problémy čtení receptů v angličtině a zároveň rádi neustále zkoušíte něco nového, můžete vyzkoušet aplikaci Yummly. Můžete zde nejen vyhledávat recepty, ale také plánovat všechna vaše jídla, vytvářet nákupní seznamy a ukládat oblíbené recepty. Výběr receptů můžete přizpůsobit vašim stravovacím nárokům a zvláštnostem, nechybí zde ani podrobné postupy krok za krokem.

Stažení v Google Play

Jíme zdravě

Nehodláte ani v létě opustit svůj zdravý životní styl, ale zároveň si taky chcete pochutnat a vyzkoušet něco nového? V české aplikaci s názvem Jíme zdravě najdete pestrou nabídku všech možných receptů, které jsou plně v souladu se zdravým životním stylem, ale zároveň podle nich připravíte zajímavá a chutná jídla. Recepty jsou zde tříděné do kategorií, aplikace vás neochudí ani o podrobné postupy nebo o možnost ukládání receptů mezi oblíbené.

Stažení v Google Play

sRecepty

Další aplikací pro příznivce receptů v češtině jsou sRecepty. Najdete zde pestrou paletu receptů z dostupných surovin, s podrobnými návody, roztříděných přehledně do různých kategorií. Kromě toho nabízí sRecepty také užitečné informativní články, tipy, triky, nebo třeba možnost tvorby vlastních nákupních seznamů.

Stažení v Google Play

Cookmate

Poslední aplikací v našem dnešním výběru je Cookmate. Jedná se spíše o správce receptů s dobře vypadajícím uživatelským rozhraním, který vám umožní přehledně si ukládat vaše oblíbené recepty na jedno místo. Díky možnostem snadného, rychlého a efektivního importu si můžete v této aplikaci vytvořit vaši vlastní kuchařku s databází těch nejlepších receptů z webu či od přátel.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.