Zavřít reklamu

Netflix během své, dnes již tradiční, akce Geeked Week dokazuje, že mu hodně záleží i na hráčích mezi svými předplatiteli. Kromě představení nových seriálů na motivy videoher totiž přišla i smršť oznámení nových titulů, které hodlá streamovací gigant nabídnout ve své mobilní aplikaci. Díky předplatnému služby si budete v budoucnu moci zahrát velkou nabídku her různých žánrů. Nejde přitom o žádné béčkové záležitosti. Kromě titulů, jež adaptují značky samotného Netflixu, totiž dostanete v blízké budoucnosti příležitost si vyzkoušet i oceňované nezávislé projekty. Seznam všech videoher společnost shrnula ve vydaném videu.

Výčet titulů je to přitom poměrně dlouhý. U některých přitom stačí mrknout a ani si jich nevšimnete. Největším překvapením je ale určitě oznámení o získání exkluzivních práv na příští hru od studia Ustwo Games. Autoři úžasného Monument Valley se s Netflixem domluvili na tom, že jejich taktickou strategii Desta: The Memories Between si na telefonech zahrajete pouze skrz jeho aplikaci. Titul se bude zabývat srovnáním se s vlastními emocemi pomocí hraní fiktivní snové míčové hry. Námět zní trochu podivně, zkušeným vývojářům se ale dá věřit.

Kromě této novinky musíme ve video přehledu vypíchnout i dva nezávislé klenoty – surreální adventuru Kentucky Road Zero a narativní Before Your Eyes, které ovládáte pomocí mrkání očí. Mezi další ověřené tituly patří i Oxenfree, Spiritfarer nebo Reigns: Three Kingdoms. Nejde přitom o odhalení všeho, co Netflix plánuje na platformu přidat. Do konce roku má totiž ve své aplikaci nabízet před padesát různých her ke streamování.

Hry Netflixu najdete přímo v jeho streamovací aplikaci zde

Související články

Dnes nejčtenější

.