Zavřít reklamu

Google začal pro webovou verzi své videohovorové aplikace Google Meet vydávat novou aktualizaci. Přináší dvě praktické novinky: funkci PiP (Picture-in-Picture; obraz v obraze) a možnost připínat více videokanálů.

Klepnutí na ikonu nabídky se třemi tečkami vedle tlačítka pro zavěšení nyní zobrazí novou možnost Open picture-in-picture (Otevřít obraz v obraze). Ta v pravém spodním rohu obrazovky otevře miniaturní okno, zatímco plné okno uživateli umožní rychle „přenést hovor zpět sem“, protože všechny ovládací prvky zůstávají v něm.

Plovoucí PiP okno na vrchu Chromu zobrazuje až čtyři dlaždice Google Meet. Každý přenos stále pojmenovává osobu a zobrazuje další stavové ikony, přičemž je možné rychle utišit nebo vypnout video, ukončit hovor nebo přejít zpět na celou obrazovku.

Google Meet také nyní umožňuje připínat více videokanálů místo jednoho. To uživateli poskytne větší flexibilitu v kombinování lidí a obsahu a umožní mu upravit si zobrazení tak, aby co nejlépe vyhovovalo aktuální schůzce. Novou aktualizaci začal Google vydávat včera a ke všem uživatelům by se měla dostat v následujících dnech či týdnech.

Dnes nejčtenější

.