Zavřít reklamu

Dlouho očekávané léto je konečně za dveřmi a spolu s ním také řada zajímavých a zábavných aktivit. V dnešním článku vám opět přinášíme další várku aplikací, které by se vám v průběhu letních prázdnin mohly hodit.

Eventbrite

Odjeli jste konečně na dovolenou a zajímá vás, jestli se ve vašem okolí nekonají nějaké zajímavé kulturní či jiné akce? Prozradí vám to aplikace s názvem Eventbrite. Ať už se jedná o koncerty, divadelní představení, ale třeba také různé zajímavé lekce či přednášky, v Eventbrite najdete vše potřebné, a můžete si zde také přizpůsobit parametry zobrazování jednotlivých informací.

Stažení v Google Play

Gaia GPS

Pokud hodláte léto strávit mimo jiné také výlety a výšlapy do přírody, určitě vám poslouží aplikace s názvem Gaia GPS. Nabízí možnost plánování tras spolu s navigací a možností uložení, podrobné a přesné mapy do terénu, možnost objevování nových tras a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Mixologist – Cocktail Recipes

Pořádáte party pro přátele a chtěli byste je překvapit vlastními barmanskými schopnostmi? Nebo si zkrátka jen doma chcete o letním večeru připravit lahodný koktejl? Na pomoc si můžete přibrat aplikaci Mixologist – Cocktail Recipes. Najdete zde obrovskou spoustu srozumitelných návodů i s fotografiemi a postupem, můžete si zde také zadat seznam ingrediencí, kterými právě disponujete, a aplikace vám navrhne vhodné koktejly k namixování.

Stažení v Google Play

UVIMate – UV Index Now

Letní sluníčko je bezpochyby skvělé, umí být ale také zrádné. Určitě nechcete o dovolené riskovat spálení, a stejně tak se určitě nechcete zbytečně vystavovat nebezpečnému UV záření. S pomocí aplikace UVIMate – UV Index Now můžete kdykoliv snadno zjistit, jaký je UV index ve vaší lokalitě, a přizpůsobit mu své oblečení, venkovní aktivity nebo třeba míru SPF faktoru krému, který hodláte použít.

Stažení v Google Play

Star Walk 2

Teplé, jasné letní noci často lákají také k pozorování noční oblohy. Při této činnosti se samozřejmě obejdete bez aplikace, pokud si ale do vašeho smarpthonu stáhnete Star Walk 2, dostane vaše pozorování hvězd nové rozměry. Star Walk vám poskytne zajímavé informace o tom, co se právě v danou chvíli odehrává nad vaší hlavou, a pokud náhodou kvůli zatažené obloze nic neuvidíte, Star Walk nabídne zobrazení hvězdné oblohy v režimu rozšířené reality.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.