Zavřít reklamu

Počasí v letních měsících může někdy svými výkyvy připomínat jízdu na horské dráze. Tropická horka se střídají s přeháňkami, přichází i bouřky. Aby vás počasí překvapovalo co možná nejméně, je vhodné mít na smartphonu nainstalovanou aplikaci, která vám vždy včas prozradí, co vás venku čeká. Máte vlastní oblíbené aplikace pro předpověď počasí, které se v tomto seznamu neobjevily? Podělte se o ně s námi v komentářích.

In-Počasí

In-Počasí je oblíbená a spolehlivá tuzemská aplikace, s jejíž pomocí můžete snadno zjistit předpověď počasí na nejbližší hodiny i dny. Najdete zde také textovou předpověď, varování před náhlými změnami, a můžete si zobrazit také mapu s radarem. In-Počasí nabízí také skvěle vypadající widgety na plochu.

Stažení v Google Play

ČHMÚ

Spousta uživatelů si oblíbila také aplikaci od Českého hydrometeorologického ústavu. Ta nabízí v přehledném uživatelském rozhraní spolehlivou a poměrně přesnou předpověď počasí, výstrahy, ale třeba také předpověď aktivit klíšťat a další sezónní informace. Můžete si zde samozřejmě uložit preferovanou lokalitu a sledovat také mapu s radarem.

Stažení v Google Play

Ventusky

Relativně velké oblibě se mezi uživateli těší také aplikace Ventusky. Kromě tradiční předpovědi nabízí také přehledné grafy, tabulky a mapy včetně 3D zobrazení, a to pro celý svět. Ať už vás zajímá směr a síla větru, teplota vzduchu, tlak, srážky či oblačnost, na Ventusky se určitě budete moci spolehnout.

Stažení v Google Play

Meteor Meteoradar

Pokud rádi sledujete počasí především na mapě s radarovými snímky, můžeme vám doporučit aplikaci Meteor Meteoradar od Androworks. Najdete zde přesné mapy s radarovými snímky, přičemž zobrazení předpovědi a souvisejících parametrů si můžete v aplikaci do detailu přizpůsobit. Samozřejmostí je také widget na plochu vašeho smartphonu.

Stažení v Google Play

Lightning Alarm

Pokud vás v létě zajímají bouřky a blesky, určitě oceníte aplikaci Lightning Alarm. Je jedno, zda máte z bouřek panický strach, nebo naopak patříte mezi nadšené lovce blesků. Lightning Alarm vás vždy spolehlivě upozorní nejen na blížící se bouřky, ale ukáže vám také výskyt blesků a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.