Zavřít reklamu

Nadstavba One UI pro telefony a tablety Galaxy obsahuje mnoho vestavěných automatických funkcí, které základní Android nemá. Jeden takový je např. Bixby Routines, dalším ale také Inteligentní návrhy. Ty mohou být skutečně užitečné, stejně tak vás ale mohou zbytečně otravovat. Jak vypnout Inteligentní návrhy není složité, stejně jako jejich další nastavení. 

Inteligentní návrhy se snaží o to, aby vám předkládaly užitečné akce. Co to znamená? U Klávesnice Samsung budete dostávat návrhy na zadávaný text na základě zpráv, navštívených webů a jiných aktivit. Pokud jde o Kalendář, tak budete dostávat návrhy na přidávané akce na základně zpráv, obrázků a jiných aktivit.

K tomu jsou zde ještě Zprávy, kdy vám bude funkce dávat návrhy na různé akce a Připomenutí nebo sama Chytrá pomůcka (widget). Funkce se ale učí a postupně vyvíjí podle toho, jak zařízení sami využíváte. Chytré návrhy se pak vždy zobrazují s ikonou tří hvězdiček, takže je jasně poznáte. 

Jak vypnout Inteligentní návrhy 

  • Jděte do Nastavení. 
  • Zvolte Rozšířené funkce. 
  • Klepněte na Inteligentní návrhy. 

Přepínač nahoře jasně odkazuje k zapnutí nebo vypnutí funkce. Níže jsou ale ještě další položky, které můžete definovat. Pokud tedy nechcete návrhy Klávesnice Samsung ale ostatní ano, vypněte jen ji. Takto si můžete Inteligentní návrhy blíže nadefinovat a nemusíte je úplně vypínat, pokud si myslíte, že je stále v určitém omezení přece jen využijete. Kvůli ochraně soukromí jsou data potřebná pro fungování této funkce uložena v zařízení uživatele a nikdy ho neopouští. 

Související články

Dnes nejčtenější

.