Zavřít reklamu

Displejová divize Samsungu Samsung Display, která je největším výrobcem OLED displejů pro malé a střední panely, představila světově první 240Hz OLED displej pro notebooky. Jako první se jím ovšem nepyšní přenosný počítač korejského obra, nýbrž ten z dílny MSI.

První 240Hz OLED displej Samsungu pro notebooky měří 15,6 palců a má rozlišení QHD. Nabízí kontrastní poměr 1000000:1, odezvu 0,2 ms, certifikaci VESA DisplayHDR 600, širokou barevnou paletu, skutečné černé barvy a nízké emise modrého světla.

Prvním notebookem, který nový displej používá, je MSI Raider GE67 HX. Tento špičkový přenosný herní stroj se chlubí procesory Intel Core i9 12. generace, grafickou kartou Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, velkým množstvím portů a oproti loňskému modelu lepším chlazením.

„Náš nový 240Hz OLED displej splňuje a přesahuje poptávku zákazníků, kteří dlouho čekali na notebook s OLED panelem s vysokou obnovovací frekvencí. Jasné výhody, které nabízejí OLED panely s vysokou obnovovací frekvencí ve srovnání s LCD, změní herní průmysl,“ je si jistý výkonný viceprezident společnosti Samsung Display Jeeho Baek.

Počítače a notebooky koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.