Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 30. května do 3. června obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o telefony řad Galaxy S22 a S21, Galaxy A73 5G, Galaxy Z Fold2 a sluchátka Galaxy Buds2.

Modely řady Galaxy S22 a S21 a telefony Galaxy A73 5G a Galaxy Z Fold2 začaly dostávat červnový bezpečnostní patch. U řady Galaxy S22 (verze s čipem Exynos 2200) nese aktualizace firmwarovou verzi S90xBXXU2AVEH a jako první byla dostupná na několika evropských trzích včetně Německa, u řady S22 verzi G998BXXU5CVEB a jako první dorazila též do Německa, u Galaxy A73 verzi A736BXXU1AVE3 a jako první byla dostupná v Malajsii a u Galaxy Z Fold2 update přichází s firmwarovou verzí F916BXXU2GVE9 a jako první dorazil k našim západním sousedům. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat. Zatím stále nevíme, co nová bezpečnostní záplata konkrétně opravuje, pravděpodobně se to však dozvíme příští nebo přespříští týden.

Pokud jde o sluchátka Galaxy Buds2, ta obdržela aktualizaci, která vylepšuje jejich stabilitu a bezpečnost. Přichází s firmwarovou verzí R177XXU0AVE1, má kolem 3 MB a jako první byla dostupná v Jižní Koreji. Připomeňme, že sluchátka v dubnu dostala „výživnější“ update, který u nich zpřístupnil funkci 360stupňového zvuku.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.