Zavřít reklamu

Po takřka čtyřech letech od nechvalně proslulého oznámení si konečně všichni můžeme zahrát mobilní verzi slavného Diabla. Diablo Immortal dorazilo do Play Storu již dnes, ale už nyní u něj můžete najít řadu negativních ohlasů. Ty přitom nejsou mířeny na samotnou hratelnost hry od Blizzardu, ale na odladění hry na jednotlivých zařízeních. Přestože oficiální požadavky ke hraní vyžadují minimálně procesor Snapdragon 600 a grafiku na úrovni Adreno 512, někteří hráči mají hru problém rozjet i na mnohem výkonnějších telefonech.

Pokud se vám to ale podaří, počítejte stále s tím, že Diablo Immortal zabere velké množství místa na disku. Na jeho plnou instalaci budete muset uvolnit více než deset gigabajtů. Vývojáři však dokázali přidat šikovnou možnost instalace jen zcela potřebných souborů, jež zabírají něco málo přes dva gigabajty.

Hra je podle ohlasů poměrně věrným převedením legendární značky na mobilní zařízení. Zahrát si můžete za jednu z pěti dostupných tříd. Vybrat si můžete mezi barbarem, čarodějkou, černokněžníkem, lovkyní démonů, křižákem a mnichem. Registrovat se můžete přes svůj již existující účet na Battle.netu. Při prvotním spuštění si dejte pozor na správný výběr serveru, zvlášť pokud budete chtít hrát i s přáteli. Na rozdíl od ostatních her Blizzardu totiž Diablo Immortal používá jména serverů, která nejsou založena na geografické poloze hráčů.

Stažení hry Diablo Immortal v Google Play

Dnes nejčtenější

.