Zavřít reklamu

Když se v roce 2018 oddělil Ben Brode od Blizzardu a vedení vývoje karetního Hearthstonu, začalo se ihned spekulovat o tom, na čem dalším bude tento zapálený vývojář pracovat. Společně s dalšími kolegy, pro které už kanadská společnost nepředstavovala ideální prostředí pro další rozvoj, založili studio Second Dinner. To začalo přitom takřka ihned pracovat na tajemném projektu. Nyní se záhadná hra odhaluje, a nejde o nic menšího než o novou karetní hru ze světa Marvelu.

Marvel Snap se představuje v hezky animované akční scéně, která dává tušit, že se během hraní setkáme i s verzemi oblíbených hrdinů a padouchů z alternativních realit. Kromě toho se však můžete i jasně podívat na to, jak se novinka bude hrát. Marvel Snap je v první řadě vyvíjen na mobilní platformy. To se odráží v jeho základní hratelnosti. Na rozdíl od ostatních konkurentů v žánru vám jednotlivé zápasy v Marvel Snap zaberou jen přibližně tři minuty.

Svižnost vyplývá i z netradiční skutečnosti, že hrát budete s protivníkem simultánně. Žádné střídání tahů tedy nečekejte. V Marvel Snap půjde především o dobrou znalost karet a učinění správného rozhodnutí v časovém presu. Kdy však hra vyjde, zatím nevíme. Vývojáři ze Second Dinner oznámili již současnou možnost přihlásit se do hraní otevřené beta verze. Ta však není přístupná v Česku ani na Slovensku.

Témata: , ,

Dnes nejčtenější

.